X
تبلیغات
نایت دی ال
من به شخصه خودم موزیک امروزبعدازظهرازمحمدبی باک وآرش نوایی روخیلی دوست دارم ودرخوندن این موزیک ازچندسبک مختلف استفاده شده وخیلی زیباخونده شده که می تونه نظرهربازدیدکننده وشنونده ای روبه خودش جلب کنه.......

دانلود

حجم:500کیلوبایت
نام موزیک:امروزبعدازظهر
باصدای:محمدبی باک وآرش نوائی
منبع:وبلاگ توپ موزیک
فرمت فایل:MP3

موضوعات مرتبط: موزیک
برچسب‌ها: دانلوموزیک جدیدمحمدبی باک به نام امروزبعدازظهر

تاريخ : چهارشنبه هفتم فروردین 1392 | 12:2 | نويسنده : کیا |
سلام همون طورکه می دونیدعلی لهراسبی یکی ازخوانندگان کشورماهستندوصدای خیلی زیبایی هم دارن امروزوبلاگ توپ موزیک برای شماامکان دانلوداین موزیک روفراهم کرد......فایل پس ازدانلودبایدبااستفاده ازنرم افزارKGB Archiverازفشرده خارج بشه....بعدشمافایل موزیک روگوش کنید.

دانلود
باصدای:علی لهراسبی
نام موزیک:دلنوازان
حجم:329کیلوبایت
منبع:وبلاگ توپ موزیک
روش بازکردن:ابتدانرم افزارKGB Archiverرودانلودکنیدونصب کنیداین نرم افزارحجمی حدود1مگابایت دارد،پس ازدانلودنرم افزارموزیک روازفشرده خارج کنیدوبعداقدام به گوش دادن به موزیک کنید.یادآورباشم که تمامی موزیک های ای بلاگ بااین فرمت می باشندوشمابادانلوداین نرم افزارکم حجم ازاینترنت می تویدبه بقیه فایل های فشرده چه دراین بلاگ وچه دربلاگ هاوسایت های دیگردسترسی داشته باشید.

موضوعات مرتبط: موزیک
برچسب‌ها: دانلودتیتراژسریال دلنوازان باصدای علی لهراسبی

تاريخ : چهارشنبه هفتم فروردین 1392 | 12:0 | نويسنده : کیا |
محسن یگانه یکی ازسرشناس ترین خوانندگان ماهست که اخیراآلبوم حباب وی منتشرشدوخیلی هارومتعجب کردوی ابتدایک موزیک باهمکاری محسن چاوشی اجراکردواین اجراخبربه وبجودآمدن یک خواننده عالی رونویدمی داد،پس ازاون وی آلبوم رگ خواب رومنتشرکردکه به عنوان بهترین آلبوم سال انتخاب شد،امروزوبلاگ توپ موزیک امکان دانلودموزیک کاش ازمحسن یگانه روبرای شمافراهم کرده پیشنهادمی کنم که ازاین موزیک دیدن کنیدچون که حتماازصدای این خواننده خوشتان می آید،وامکان داردکه یکی ازطرفداران پروپاقرص این خواننده شوید.

دانلود
حجم:500کیلوبایت
نام موزیک:کاش
باصدای:محسن یگانه
منبع:وبلاگ توپ موزیک
فرمت فایل:MP3

امیدواریم که این تلاش کوچک بتواندلحضه ای برای شمامفیدواقع شود.....

موضوعات مرتبط: موزیک
برچسب‌ها: دانلودموزیک کاش ازمحسن یگانه

تاريخ : چهارشنبه هفتم فروردین 1392 | 12:0 | نويسنده : کیا |
محسن یگانه خواننده ای باصدای رساست....امروزدراقدامی جدیدوبلاگ توپ موزیک برای شماامکان دانلودموزیک عذاب محسن یگانه روفراهم کرده که بااستفاده ازاون شمامی تونیدیه تحول جدیدازصدای محسن یگانه برای خودتون روفراهم کنید......درضمن یاآورباشم که این موزیک ازمحسن یگانه جزعی ازآلبوم رگ خواب وی می باشدکه موردتوجه خیلی هاقرارگرفت ودرسال خودش به عنوان بهترین آلبوم سال انتخاب شد....


دانلود

حجم:500کیلوبایت
باصدای:محسن یگانه
آلبوم:رگ خواب
منبع:وبلاگ توپ موزیک
فرمت فایل:MP3

موضوعات مرتبط: موزیک
برچسب‌ها: دانلودموزیک عذاب ازمحسن یگانه ازآلبوم رگ خواب

تاريخ : چهارشنبه هفتم فروردین 1392 | 11:59 | نويسنده : کیا |
این موزیک یکی اززیباترین اجراهای محسن یگانه به شمارمی آیدومن امروزسعی کردم که این موزیک روبرای شمادربلاگ قراربدم.....این موزیک درآکادمی موسیقی گوگوش هم اجراشدباصدای امیرحسین.......این موزیک ازآلبوم رگ خواب محسن یگانه می باشدکه این آلبوم به عنوان بهترین آلبوم سال انتخاب شد....وامروزدراقدامی جدیدوبلاگ توپ موزیک برای شمامکان دانلودوگوش دادن به این موزیک روفراهم کرده.....

دانلود
حجم:431کیلوبایت
باصدای:محسن یگانه
آلبوم:رگ خواب((به عنوان بهترین آلبوم سال انتخاب شده)
منبع:وبلاگ توپ موزیک
نام موزیک:نباشی

موضوعات مرتبط: موزیک
برچسب‌ها: دانلودموزیک نباشی ازمحسن یگانه

تاريخ : چهارشنبه هفتم فروردین 1392 | 11:58 | نويسنده : کیا |
IDM UltraCompare 8.50.0.1018 نرم افزاری کاربردی جهت مقایسه دو فایل با یکدیگر می باشد. این نرم افزار به شما این امکان را مید هد تا بتوانید دو فایل را از نظر متنی و پوشه ها، و همچنین فایل های فشرده با یکدیگر مقایسه نمائید. با استفاده از مقایسه فایل های شما میتوانید به تفاویت فایل های با بکدیگر پی ببرید. هم چنین یکی از قابلیت های ویژه این نرم افزار امکان ادغام دو فایل مشابه با بکدیگر می باشد. در ادامه مطلب میتوانید این نرم افزار را از دانلود۰۰۹۸ دریافت نمائید.

 

IDM-UltraCompare

 


موضوعات مرتبط: نرم افزار
برچسب‌ها: دانلود نرم افزار مقایسه فایل ها با یکدیگر IDM Ultr , 50 , 0 , 1018

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 12:11 | نويسنده : کیا |
برای ارتباط با سرورهای FTP  داشتن یک نرم افزار کارآمد که بتواند کار برقراری ارتباط و همچنین تبادل اطلاعات میان سیستم و سرور را فراهم کند یکی از موارد کلیدی است. نرم افزاری که علاوه بر آپلود، کار دانلود را هم با بالاترین سرعت ممکن و با بهره گیری از تمامی استانداردها و همچنین امنیت بالا فراهم کند جز مواردی است که مدیران سایت ها به آن اهمیت ویژه ای می دهند. CuteFTP Pro یکی از همین ابزارهاست که شاید شناخته شده ترین نرم افزار در زمینه کار با پروتکل FTP‌ باشد. نرم افزاری که با هماهنگ شدن با استانداردها، شناسایی تمامی پورت ها، سرعت بالا در ارتباط، محدود سازی، امکان تعریف کاربران با دسترسی های مختلف و ده ها قابلیت دیگر توانسته میان کاربران حرفه ای به محبوبیت زیادی دست پیدا کند. برای دانلود این نرم افزار کابردی به ادامه مطلب از سایت دانلود۰۰۹۸ مراجعه کنید.

 cuteftp-pro


موضوعات مرتبط: نرم افزار
برچسب‌ها: Ashampoo Video Styler یک برنامه ایده آل با رابط کا , به عنوان مثال با Ashampoo Video Styler می توانید ف

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 12:9 | نويسنده : کیا |
Ashampoo Video Styler یک برنامه ایده آل با رابط کاربری آسان و حاوی بسیاری از توابع و فیلترهای مورد نیاز شما برای افزودن موسیقی به فیلم است. به عنوان مثال با Ashampoo Video Styler می توانید فیلترهای متعدد و یا موسیقی پس زمینه را به ویدیو خود اضافه کنید و فیلم نتیجه شده را در فرمت های مختلفی برای خروجی تولید کنید. با این برنامه کاربران قادر خواهند بود تا افکت های ویدیویی و آهنگ های پس زمینه را به کلیپ خود اضافه کرده و همچنین به تغییر سایز آن ها مطابق سلیقه خود بپردازند. در این برنامه این امکان را خواهید داشت تا تنها با چند کلیک ویدیو خود را در YouTube و یا Facebook برای دوستان خود در هر نقطه از جهان به نمایش بگذارید.

 

Ashampoo-Video-Styler

 


قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Video Styler:
- کاربرد آسان
- تنظیم نور، کنتراست و …
- افزودن افکت و موسیقی پس زمینه
- کدگذاری همزمان چند فیلم
- ارسال فیلم به YouTube
- ایجاد ویدیو در فرمت Facebook یا MyVideo
- پشتیبانی از صفحه نمایش لمسی
- وموضوعات مرتبط: نرم افزار
برچسب‌ها: افکت گذاری و افزودن موسیقی پس زمینه به فیلم Ashamp , 0 , 1 , دانلودنرم افزارافکت گذار

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 12:6 | نويسنده : کیا |
Kingdom Royale بازی جدید و بسیار زیبا برای اندروید است که در آن شما رهبری قلمروی رویال را بر عهده می گیرید ! شما در این بازی با بهره گیری از منابع طبیعی ومعادن به گسترش قلمروی خود پرداخته و سربازانی را برای فرستادن به جنگ ها تربیت میکنید .

پس از ساخت سربازها می توانید آن ها را به مناطق دور دست فرستاده و سرزمین آن ها را تسخیر کنید و قلمروی پادشاهی خود را بزرگتر کنید. این بازی یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین باز های پادشاهی اندروید با گرافیکی خیره کننده است که جدیدترین نسخه ی آن را برای شما قرار داده ایم.

این بازی جذاب را میتوانید به صورت رایگان از دانلود۰۰۹۸ دریافت کنید.

Kingdom Royale

 


موضوعات مرتبط: جدیدترین بازی های موبایل
برچسب‌ها: بازی پادشاهی رویال برای اندروید– Kingdom Royale 1 , 1 , دانلودبازی اندروید , دانلودبازی جدید , دانلودبازی جدیدبرای اندروید

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 11:15 | نويسنده : کیا |
بازی داستان یک برنامه نویس Game Dev Story  شما در این بازی در یک شرکت برنامه نویسی هستید که باید به برنامه نویس کمک کنید تا سریع تر کار های خود را به اتمام برساند تا امتیاز بالایی بگیرید شما با کسب پنج ستاره می توانید مراحل های بعدی را آزاد کنید این بازی قابل اجرا بروی گوشی آیفون ,آیپاد می باشد

این بازی را می توانید به صورت رایگان از ادامه مطلب دانلود۰۰۹۸ دریافت کنید.

 

Game Dev Story


موضوعات مرتبط: جدیدترین بازی های موبایل
برچسب‌ها: بازی مدیریتی برنامه نویس Game Dev Story v1 , 1 , 1 برای آیفون , دانلودبازی برای موبایل , دانلودبازی آیفون

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 11:11 | نويسنده : کیا |
بازی زوما ZULU ZULU – برای گوشی های نوکیا و سیمبیان Symbian^1, Symbian^3, Anna, Belle – حتما با سری بازی های زوما یا گوی های مرمری آشنا هستید و با آن در اوقات فراغت سرگرم شدید این گیم شما را به فضاهایی باستانی و زیبا وجالبی میبرد و به چالش میکشد. این بازی را از سایت دانلود۰۰۹ دریافت کنید.

ZULU-ZULU

 


موضوعات مرتبط: جدیدترین بازی های موبایل
برچسب‌ها: ازی زوما ZULU ZULU – برای , Symbian^1 , Symbian^3 , Anna , Belle

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 11:9 | نويسنده : کیا |
در این پست امروز سایت دانلود۰۰۹۸ تقویم سال ۱۳۹۲ اذان گو باد صبا مخصوص گوشی های تلفن همراه و  را برای شما کاربران محترم آماده کرده ایم. این تقویم کاری از موسسه موج همراه نور می باشد که در دو نسخه جاوا و اندروید منتشر شده است. از قابلیت های این برنامه میتوان به مواردی همچون ارائه سه تقویم شمسی، قمری و میلادی (بدون محدودیت زمانی)، نمایش وقایع ملی و مذهبی تاریخ انتخابی در تقویم، ارائه اوقات شرعی ۳۲۰ شهر، قابلیت پخش اذان بصورت خودکار، تبدیل تاریخ هر تقویم (شمسی ، قمری و میلادی ) به دیگری و بسیاری از قابلیت های دیگر اشاره نمود. برای دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب از سایت مراجعه فرمایید .


تقویم سال 1392 برای موبایل

موضوعات مرتبط: نرم افزار ومرورگرموبایل
برچسب‌ها: دانلود تقویم سال ۱۳۹۲ برای موبایل , اندروید و جاوا , دانلودتقویم برای موبایل , دانلودتقویم1392برای موبایل , دانلودتقویم جاوا1392جدیدبرای موبایل

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 11:7 | نويسنده : کیا |
PerfectShot تمرکز بر نقطه ای برای گرفتن بهترین عکس از منظره دلخواه

ویژگی ها  PerfectShot:

حذف لرزش دست در هنگام گرفتن عکس
ارائه بهتریم لحظه برای گرفتن عکس
رابط کاربری بسیار زیبت و روان
آموزش در برنامه
و…
تغییرات :
اضافه شدن صفحه تنظیمات برای سفارشی کردن و انتخاب حالت پارامتر های مورد علاقه برنامه به عنوان حالت پیش فرض
غیر فعال شدن اموزش های گام به گام و پیام های کمکی از صفحه تنظیمات
و…

PerfectShot

 


موضوعات مرتبط: نرم افزار ومرورگرموبایل
برچسب‌ها: نرم افزار اندروید PerfectShot v1 , 1 تجربه ای متفاوت برای عکاسی , تجربه عکاسی , تجربه بهترین عکاسی باموبایل , نرم افزارتجربه ی متفاوت ازعکاسی برای اندروید

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 11:3 | نويسنده : کیا |
One Touch Battery Saver نرم افزاری قدرتمند برای آن دسته از افرادی است که گوشیشان بیش از حد شارژ مصرف می کند و ضعیف است . این برنامه که برای گوشی های با سیستم عامل اندروید ساخته شده است با کنترل کامل اسمارت فون شما ، قسمت هایی را که مصرف زیادی دارند را غیر فعال می کند و باعث صرفه جویی در مصرف باتری مشود .

از ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار می توان به دارا بودن مانیتور باتری برای نمایش درصد مصرف باتری ، کاهش مصرف گوشی در حالت sleep ، دراا بودن ویجت در دو سبک متنوع ، سه مدل باتری با سبک های جالب و سفارشی سازی محیط آن اشاره کرد .

پیش نیاز : اندروید ۱.۶

برای مشاهده ی تصاویری از One Touch Battery Saver و دانلود ان به صورت رایگان از دانلود ۰۰۹۸ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید .

 

One Touch Battery Saver For Android

 


موضوعات مرتبط: نرم افزار ومرورگرموبایل
برچسب‌ها: One Touch Battery Saver v3 , 7 , 5914 – بهینه سازی باتری گوشی های اندرویدی , دانلودبهینه سازباطری موبایل , دانلودنرم افزارموبایل

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 10:58 | نويسنده : کیا |
Creepy Cobwebs Theme تم جدید و زیبا با ۸ والپیپر با کیفیت HD برای ویندوز ۷ و ۸ مایکروسافت می باشد که تصاویری از مجسمه های زیبا ، درختان و مناظر را همراه با تارهای عنکبوت که به صورت زیبا ساخته شده اند را در دسکتاپ شما به تمایش می گذارد.

این تم به صورت رایگان و ساخت مایکروسافت می باشد که می توانید آن را با یک کلیک از دانلود ۰۰۹۸ برای ویندوز خود دانلود کنیـد.

برای مشاهده ی تصویر دیگری از محیط تم Creepy Cobwebs به ادامه ی مطلب مراجعه کنید …

 

Creepy Cobwebs theme

 


موضوعات مرتبط: تم ویندوز
برچسب‌ها: تم جدید و زیبای Creepy Cobwebs برای ویندوز ۷ و ۸

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 10:14 | نويسنده : کیا |
Happy New Year 2013 Theme تم جدید و فوق العاده زیبا شامل تصاویری با کیفیت اچ دی و رزولیشین بالا برای تبریک سال نوی میلادی می باشد که مخصوص ویندوز ۷ طراحی شده است .

با نصب تم فوق برروی سیستم خود به استقبال سال ۲۰۱۳ بروید و اینترفیس سیستم خود را برای سال جدید اختصاصی کنید .

این تم شامل ۱۶ عکس با کیفیت عالی برای پس زمینه می باشد که صفحه ی لوگین ویندوزتان را نیز با تصاویری از سال ۲۰۱۳ اختصاصی خواهد کرد .

برای دانلود تم فوق و مشاهده ی تصاویری از ان از دانلود ۰۰۹۸ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید .

 

Happy New Year 2013 Theme

 

تصاویربیشتروتوضیحات بشتردرادامه مطلب......
موضوعات مرتبط: تم ویندوز
برچسب‌ها: Happy New Year 2013 – تم تبریک سال ۲۰۱۳ برای ویندو , دانلودتم تبریک سال نوبرای ویندوز7 , دانلودتم برای ویندوزهفت , دنلودتم تبریک سال نو2013برای ویندوزسون یاهمان هفت , دانلودتم بسیارزیبابرای ویندوزهفت

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 10:4 | نويسنده : کیا |

مجموعه جدید آیکون های گرافیکی RSS

در این ساعت از دانلود ۰۰۹۸ مجموعه ای از زیباترین آیکون های RSS با فرمت PNG و سایز ۲۰۰ در ۲۰۰ را برای شما بازدید کننده عزیز آماده کرده ایم که آیکون هایی گرافیکی در رنگ های مختلف می باشد و در تصویر زیر شاهد سه تا از این آیکون ها هستید.

این آیکون ها برای استفاده در وب سایت ها بسیار مناسب هستند که هم اکنون می توانید این مجموعه را که شامل ۱۷ آیکون می باشد را دانلود کنید.موضوعات مرتبط: آیکون
برچسب‌ها: مجموعه جدید آیکون های گرافیکی RSS

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 10:0 | نويسنده : کیا |

مجموعه آیکون با کیفیت و بی نظیر نرم افزارهای کامپیوتری


Sleek XP: Software Icon یک مجموعه بی نظیر شامل زیباترین و پر استفاده ترین آیکون ها از برنامه های کاربردی مانند office ، PDF viewers ، browsers و … می باشد که شامل ۷۰ آیکون با کیفیت با فرمت PNG است.

در تصویر زیر می توانید چند مورد از این آیکون ها را مشاهده کنید.

این آیکون ها با بالاترین کیفیت ممکن می باشد و می توانید از آنها در کارهای طراحی استفاده کنید.

برای دانلود این مجموعه آیکون با یک کلیک از دانلود ۰۰۹۸ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.


موضوعات مرتبط: آیکون
برچسب‌ها: مجموعه آیکون با کیفیت و بی نظیر نرم افزارهای کامپی

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه ششم فروردین 1392 | 9:58 | نويسنده : کیا |
http://s1.picofile.com/file/7690192575/lohrasbi.jpg

متن ترانه بی تو از حمیدرضا نصرالهی


تنها موندم تنها بی تو

میدونستی که دنیامی تو

عکست اینجا موند رو دیوار

میخندی تو انگار

گفتم با تو گفتی بی من

میمیرم من بی تو حتما

گفتم عشقم قلبم گیره

گفتی امروز دیگه دیره

آرزومه که منو باور کنی تو

موضوعات مرتبط: موزیک
برچسب‌ها: دانلودآهنگ بسیارزیبای علی لهراسبی به نام بی تو , دانلودآهنگ , دانلودموزیک , دانلودآهنگ علی لهراسبی , دانلودآهنگ علی لهراسبی بالینک مستقیم

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 21:18 | نويسنده : کیا |
نیستان نرم افزاری کاربردی و فوق العاده می باشد که توسط مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شده است و دارای بخش های مختلف و متعددی مانند داستان کوتاه ، مطالب طنز ، پیامک ، پزشکی ، سرگرمی ، موسیقی ، تاریخ ادبیات می باشد که شما را از هر جهت بی نیاز می سازد.

این نرم افزار دارای بخش های مختلفی می باشد که آن ها را نام می بریم :

 

-  ادبیات : دیوان اشعار شاعرانی چون : قیصر امین پور ، احمد شاملو ، رهی معیری ، اقبال لاهوری ، سهراب سپهری ، فروغ فرخزاد ، پروین اعتصامی ، کار دردریان ، مهدی اخوان ثالث ، ملک اشعراء ، خلیل الله خلیلی و شیون فومنی.

-  نجوم : معرفی اجرام جی اس ، مقالاتی پیرامون زمان و سیاه چاله ، ماموریت های آپلو و مردان آسمان

-  موسیقی : تعاریف موسیقی ، انواع نت ها و سازها ، لیست خوانندگان ایرانی ،اصطلاحات و سبک های موسیقی

- اخبار : اخبار گروه نرم افزاری ، بروز ترین اخبار سیاسی ، فرهنگی ، علمی ، اجتماعی ، ورزشی

-  پزشکی : معرفی ۲۱ نوع بیماری به همراه علائم و راهای درمان ، مشخصات گیاهان دارویی ، معرفی مشاهیر طب ایران و ده ها مقاله و دانستنی های پزشکی

-  طنزکده : افزوده شدن مطالب جدید (قسمت جدید پ ن پ ، شعر ، کاریکماتور ، داستان های جدید ، ماجراهای ترمه)

-  فناوری : معرفی ۱۳ سیستم عامل ، معرفی بیش از ۷۰ سخت افزار ، ده ها مقاله آموزشی

 

این نرم افزار دارای امکانات دیگری نظیر تقویم قدرتمند با رویدادها و … می باشد که از دانلود آن و آشنا شدن با آن پشیمان نخواهید شد !

هم اکنون می توانید با مراجعه به ادامه ی مطلب این برنامه را با یک کلیک برای ویندوز خود دریافت کنید.

 

نسخه 5 نرم افزار فارسی پرطرفدار نیستان

 

 


موضوعات مرتبط: نرم افزارفارسی
برچسب‌ها: نسخه ۵ نرم افزار فارسی پرطرفدار نیستان , دانلودنرم افزارفارسی , دانلودنرم افزارفارسی معروف نیستان , دانلودنسخه جدیدنرم افزارنیستان

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 21:12 | نويسنده : کیا |
LeoMoon ParsiNegar نرم افزاری کاربردی و محبوب و ساخته شده توسط مهندسان ایرانی برای تایپ زبان فارسی در محیط های مختلف نرم افزاری است.
نرم افزار پارسی نگار دارای دو قسمت «صفحه‌کلید سیستمی» و «ویرایشگر یونیکد» است که از صفحه کلید سیستمی می‌توان برای تایپ پارسی استاندارد و از ویرایشگر یونیکد برای تایپ در نرم‌افزار‌های گرافیکی استفاده کرد.
همانطور که مستحضرید برای تایپ زبان فارسی در نرم افزارهای ساخت بنر و فتوشاپ و نرم افزارهای گرافیکی دیگر بسیاری از کاربران با مشکل مواجه می شوند . چاره نصب نرم افزار لیومون است که این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به راحتی متون دلخواه خود را بدون هیچ مشکلی به زبان شیرین فارسی تایپ نمایید.
توجه داشته باشید که برای استفاده از ‏نرم افزار LeoMoon ParsiNegar در نرم افزارهای گرافیکی ابتدا متن خود را در نرم افزار فوق تایپ کنید و برروی گزینه “کپی” کلیک کنید.
پس از اینکار به نرم افزار گرافیکی خود رفته و یکی از فونت هایی را که با حرف لاتین «_F» آغاز می شوند را انتخاب نموده و Paste نمایید.
 

LeoMoon ParsiNegar

 


موضوعات مرتبط: نرم افزارفارسی
برچسب‌ها: LeoMoon ParsiNegar 1 , 23 – نرم افزار فارسی نویس , نرم افزارفارسی , نرم افزارفارسی نویسی , نرم افزارفارسی نویس

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 21:9 | نويسنده : کیا |
قطعا همه ی شما برای یک بار هم که شده نام سرویس پیکو فایل را شنیده اید ! پیکوفایل در واقع یک سرویس فضای اینترنتی رایگان برای آپلود فایل های شماست که یقینا معتبرترین و بهترین آپلود سنتر برای ایرانیان می باشد که به دلیل کیفیت بالا و ماندگاری فایل ها به صورت ۱۰۰ درصد توانسته است کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند .

امروز قصد معرفی نرم افزاری با نام PicoFile Easy Downloader را داریم که با آن می توانید به آسانی و با یک کلیک در میان سرورهای سرویس پیکوفایل به جست و جو پرداخته و به صورت مستقیم به دانلود فایل ها بپردازید .

فقط شما کافیست نام فایل مورد نظر خود را وارد کنید و برروی دکمه ی جستجو کلیک کنید تا نتیجه را به شما نشان دهد و با کلیک برروی دکمه ی دانلود روبروی لینک ها به دانلود فایل با لینک مستقیم بپردازید.

برای استفاده از نرم افزار پیکوفایل ایزی دانلودر برروی سیستم شما باید علاوه بر نصب بودن یک دانلود منیجر ، نسخه ۳.۵ نرم افزار Net Framework نصب باشد .

برای دانلود برنامه معرفی شده به صورت رایگان از دانلود ۰۰۹۸ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید .

 

PicoFile Easy Downloader

 

 


موضوعات مرتبط: نرم افزارفارسی
برچسب‌ها: PicoFile Easy Downloader v2 – نرم افزار دانلود آسا , نرم افزارفارسی , نرم افزارفارسی دانلودازسایت پیکوفایل , دانلودازسایت پیکوفایل بااستفاده ازنرم افزار

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 21:6 | نويسنده : کیا |
تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 21:1 | نويسنده : کیا |
Devil May Cry یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین بازی ها می باشد که تم آن را امروز برای ویندوز ۷ مایکروسافت قرار داده ایم.

قضیه ی بازی از این قرار است که هزاران سال پس از شورش اسپاردا برای نجات نسل بشر ، یک سازمان مذهبی اسپاردا را پرستش کردند و تصمیم گرفتند تا زمین را از شر اهریمنان و موجودات شیطانی باقی مانده از سرزمین تاریکی پاک کنند . آنها در کلیسایی در شهر فورتونا زندگی می کردند و این سازمان از نخبه ترین شوالیه های پاکدامن ساخته شده بود . یک روز یک شوالیه جوانبه نام نرو گواهی هایی مبنی بر قتل عام های فجیعی که توسط سلحشوری جوان انجام شده بودند را آشکار کرد. این سلحشور جوان کسی نبود جز دانته ، پسر اسپاردای قهرمان !

حالا نرو مامور شده بود که دانته را نابود سازد تا به فکر کسب قدرت و باز کردن دوباره دروازه تاریکی نیفتد و … .

تم فوق شامل ۱۷ عکس با گرافیک HD می باشد و صفحه ی لوگین ویندوز شما را با تصاویری از این بازی اختصاصی می کند.

اگر شما از طرفداران بازی Devil May Cry هستید این تم جذاب را از دست ندهید .

برای مشاهده ی تصاویری از این تم و دالنود آن از وب سایت دانلود ۰۰۹۸ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

 

Devil May Cry Theme For Windows 7

 

 


موضوعات مرتبط: تم ویندوز
برچسب‌ها: تم زیبای بازی محبوب Devil May Cry – ویندوز ۷ , دانلودتم فوق العاده زیبابرای ویندوز7 , دانلودتم بسیارزیبای بازی برای ویندوزسون , تم فوق الاده زیبابرای ویندوزهفت

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 20:55 | نويسنده : کیا |
Marvel Avengers Assemble یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین فیلم سال ۲۰۱۲ می باشد که پرفروش ترین فیلم پس از دو فیلم Avatar و Titanic بوده است.

این فیلم توسط Iron Man ، Thor ، Captain America ، Hawk eve and و Hulk ساخته شده است که ما امروز تم این فیلم برای ویندوز های ۷ و ۸ مایکروسافت قرار داده ایم.

این تم شامل ۲۵ تصویر با کیفیت بالا برای ویندوز شماست که صفحه ی لوگین ویندوزتان را با تصاویری از این تم اختصاصی می کند.

همچنین این تم دارای ۴ آیکون اختصاصی است .

برای دانلود این تم به صورت رایگان و با یک کلیک از وب سایت دانلود ۰۰۹۸ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

 

Marvel Avengers Assemble  theme

 

 

download دانلود

size حجم فایل : ۶ مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : دانلود ۰۰۹۸

 


موضوعات مرتبط: تم ویندوز
برچسب‌ها: تم فیلم محبوب The Avengers برای ویندوز 7 , دانلودتم زیبابرای ویندوزهفت , دانلودتم زیبای فیلم برای ویندوزسون

تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 20:50 | نويسنده : کیا |
در پست امروز وبسایت دانلود۰۰۹۸ ،نرم افزاری قدرتمند از کمپانی Xilisoft جهت تبدیل فرمت حرفه ای فایل های ویدئویی را برای دانلود شما کاربران آماده کرده ایم.Xilisoft Video Converter نرم افزار مبدل قدرتمندی از سوی کمپانی معروف  Xilisoft میباشد که امکان تبدیل ویدیو به فرمت های ویدیویی معروف را برایتان امکان پذیر میکند.این نرم افزار به شما اجازه وارد کردن فایل هایی با فرمت های AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, RM, MOV, XviD, 3GP, FLV, VOB (فرمت دیسک های دی وی دی), DAT (فرمت دیسک های VCD, SVCD) را میدهد تا آن ها با نهایت سرعت و بدون افت کیفیت به فرمت مورد نظر خود تبدیل کنید.ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار که در اکثر نرم افزارهای تبدیل فرمت مشاهده نمی شود قابلیت ویرایش و اعمال افکت های مختلف بر روی ویدئو ها می باشد.یعنی می توانید لوگو و افکت بر روی ویدئو های خود قرار دهید، زیرنویس های فیلم های خود را ویرایش یا تنظیم کنید و… همچنین این نرم افزار قابلیت تبدیل فیلم های دو بعدی به سه بعدی به صورت استاندارد را دارا می باشد. برای دانلود و مشاهده ی توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

نرم افزار مبدل ویدیو Xilisoft Video Converter

 ویژگی های نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate :
- پشتیبانی از فرمت های AVI ، WMV ، MPEG ،DivX, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, RM, MOV, XviD, 3GP, FLV و …
- تبدیل اختصاصی برای سازگاری کامل با دستگاه های PSP, PS3 iPod, iPhone, Apple TV, Zune, Archos, blackberry, iRiver PMP و …
- استخراج عکس از ویدیو و خروجی آنها به عنوان JPG، PNG، GIF، BMP، SWF.
- تبدیل تصاویر به فرمت های ویدیویی مانند AVI، FLV، SWF، MOV، ۳GP، WMV، و غیره.
- پشتیبانی از decoding و encoding فرمت های صوتی.
- پیش نمایشی از ویدیو در هنگام تبدیل و بعد از آن.
- ادغام بخش های مختلفی برای تبدیل.
- ایجاد پروفایل شخصی برای تنظیمات مورد علاقه و سهولت در کار.
- محاسبه کردن حجم خروجی فایل ها.
- تبدیل قسمتی از فیلم در اندازه و زمان خاص به فرمتی دیگر.
- دارا بودن قابلیت مکث،  توقف و ادامه در هنگام تبدیل.
- اصلاح کدک های ویدیویی و صوتی قبل از تبدیل.
- تبدیل دسته ای: شما میتوانید مجموعه ای از فایل ها را انتخاب کنید تا در یک زمان یا ترتیبی خاص ، تبدیل شوند.
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز.
- قابل حمل بودن.

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : ۶۳ مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : دانلود ۰۰۹۸


موضوعات مرتبط: نرم افزار
برچسب‌ها: دانلود نرم افزار تبدیل ًفرمت های صوتی و ویدئویی Xi , 3 , 1

تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 20:45 | نويسنده : کیا |
BitDefender Total Security 2013 نام بسته امنیتی و آنتی ویروسی پرقدرت، جهت حل تمامی مشکلات امنیتی در محیط اینترنت و غیر اینترنت می باشد. این مجموعه رایانه شما را در مقابل هرگونه آلودگی مانند : ویروس ، نرم افزار های جاسوسی ، اسپم و…. محافظت می کند. در قسمت محافظت اینترنتی یا Internet Security این بسته، ابزارهای فراوانی تعبیه شده است که هر کدام از آنها در برقراری امنیت سیستم تاثیر به سزایی دارند و در ادامه به آن ها اشاره می شود.

Bitdefender-Total-Security-2013

همچنین این نرم افزار مجهز به دو بخش شناسایی فعال و مجازی بر پایه سیستم Cloud برای توقف تهدیدهای الکترونیکی که باعث از دست رفتن سایر نرم افزارها می گردد می باشد. جلوگیری از سرقت ID شما ، حفاظت در شبکه های اجتماعی و فایروال دو طرفه بخشی از ویژگی های نرم افزار Total Security 2013 می باشد.ویژگی Bitdefender Safepay تمامی صفحات بانکی شما را در یک مرورگر امن به اجرا در می آورد تا از دسترسی هکرها به اطلاعات حساب شما جلوگیری کند. Security Widget شما را قادر می سازد تا تمامی رویدادهای امنیتی خود را تحت کنترل داشته باشید، همچنین شما می توانید با قابلیت drag-and-drop فولدر های خود را جهت اسکن در این ویجت قرار دهید. USB Immunizer نیز برای مصونیت فلش شما از انواع ویروس ها طراحی گردیده و نگرانی شما در مورد آلوده بودن فلش شما یا دوستانتان را برطرف می کند. جهت دانلود و مشاهده توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

ویژگی های اصلی نرم افزار BitDefender Total Security :
- حفاظت از رایانه در مقابل آلودگی های مختلف.
- استفاده از موتور اسکن قدرتمند در بخش Firewall.
- دارا بودن ابزار بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز.
- دارا بودن ابزار تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ضروری.
- قابلیت  فیلترگذاری بر روی لینک های ارسال شده از طرف دوستان در سایت های Facebook و Twitter.
- مجهز به سیستم Autopilot جهت اتخاذ تصمیمات بدون دردسر توسط خود نرم افزار.
- حالت امدادگر جهت ری بوت کردن و ورود به فضای مطمئن.
- بهبود وضعیت مشاور جستجو.
- اسکن Dispatcher.
- استفاده از موتور اسکن قدرتمند در بخش Firewall.
- اسکن در مفابل آسیب پذری امنیتی.
- آنتی اسپم.
- کنترل توسط والدین برای محافظت از کودکان(وارد کردن زمان استفاده یا آدرس سایت).

 

download دانلود نسخه ۳۲ بیتی با لینک مستقیم

دانلود قسمت اول با لینک مستقیم

دانلود قسمت دوم با لینک مستقیم

download دانلود نسخه ۶۴ بیتی با لینک مستقیم

دانلود قسمت اول با لینک مستقیم

دانلود قسمت دوم با لینک مستقیم

size حجم فایل : ۳۳۵ مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : دانلود ۰۰۹۸


موضوعات مرتبط: نرم افزار
برچسب‌ها: دانلود آنتی ویروس و مجموعه امنیتی بیت دفندر BitDef

تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 20:43 | نويسنده : کیا |
McAfee AVERT Stinger یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین نرم افزارهای شناسایی و حذف بدافزارها و محصولی از کمپانی مکافی است که توسط آن قادر خواهید بود به آسانی و سریع سیستم خود را از وجود هرگونه کرم و ویروس پاک کنید.

نرم افزار فوق نیازی به نصب ندارد و با یک کلیک برروی ویندوزتان اجرا خواهد شد.

قدرت شناسایی این برنامه بسیار بالا می باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را از وجود هر بدافزاری در سیستمان باخبر می سازد که با یک کلیک آن ها را حذف کنید.

توجه داشته باشید که با منتشر شدن نسخه جدید این پست ویرایش و نسخه ی جدید قرار خواهد گرفت.

 

McAfee AVERT Stinger

 

 

download دانلود

size حجم فایل : ۱۰ مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : دانلود ۰۰۹۸

 


موضوعات مرتبط: نرم افزار
برچسب‌ها: McAfee AVERT Stinger 10 , 2 , 0 , 887 – شناسایی و حذف بد افزارها , شناسایی وحذف بدافزارها

تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 20:38 | نويسنده : کیا |
WinRAR نرم افزاری نام آشنا برای کاربران سیستم های کامپیوتری می باشد. نرم افزاری که به وسیله آن کاربران قادر به ساخت و تهیه آرشیو از فایل های خود می باشند. وین‌ رار (WinRAR)  کاندید جایزه اپسیلون سال ۲۰۰۸ بهترین نرم‌افزار شد و بعدها در هشتمین کنفرانس نرم‌افزار اروپا، برنده بهترین نرم‌افزار سال شد. به کمک این نرم افزار کاربران قادر به فشرده سازی یک فایل می باشند و این امر در بسیاری از موارد برای کاربران ضروری است و همچنین از دیگر کاربرد های این نرم افزار می توان به تهیه فایل های فشرده به صورت تکه تکه شده از یک فایل با حجم بالا یاد کرد.این نرم‌افزار، یکی از نرم‌افزارهای اختصاصی در حوزه فرمت RAR بوده که سایر فرمت‌های فشرده‌سازی چون ZIP را نیز پشتیبانی می‌کند.مهمترین ویژگی این نرم افزار قابلیت Self-Extract می باشد.با استفاده از این امکان کاربران می توانند فایل فشرده شده را به صورت یک فایل اجرایی با پسوند exe در آورند تا در سیستم هایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانند آن ها را از حالت فشرده خارج کنند.وین رار می تواند فایل های مختلف را تا ۱۰ درصد بیشتر از فایل های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد همچنین قادرست فایل هایی تا حجم ۸,۵۸۹ بیلیون گیگابایت را نیز فشرده کند.نرم افزار علاوه بر اجرای فایلهای RAR و ZIP می تواند فایلهای فشرده با فرمت های CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z را نیز اجرا و ویرایش کند.فایل های فشرده شده توسط این نرم افزار از امنیت بالایی برخوردار خواهند بود و کاربران می توانند برای فایل های رمز عبور قرار دهند.چند ویژگی برتر نرم افزار WinRAR :
- مدیریت ، ساخت و باز کردن فایل های فشرده Rar و دیگر فرمت های فشرده سازی دنیا.
- پشتیبانی از فایلهای حجیم تا حجم ۹۰۰۰ پتا بایت ! که بیشترین حجم در میان فشرده سازهای دنیاست !
- منتشر شده در دو ویرایش ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی برای افزایش چشمگیر کارایی.


WinRAR

- پشتیبانی از فایل های CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z و…
- سیستم پیشرفته SFX سازی در نسخه جدید !
- امکان اضافه کردن قابلیت ریکاوری به فایل ها.
-محاظت امنیتی به مراتب بالاتر.
- تهیه فایل های آرشیوی از فایل های مختلف.
- قابلیت رمز گذاری بر روی یک فایل به منظور جلوگیری از دسترس دیگران.

راهنمای نصب و رجیستر نرم افزار:

۱- اتصال خود را حتما از اینترنت قطع نموده و اقدام به نصب نرم افزار نمایید.
۲- در مرحله ی آخر از نصب نرم افزار با برداشتن تیک مربوط به اجرای برنامه مانع اجرای آن شوید. در صورتی که برنامه به صورت خودکار اجرا شد با زدن دگمه Close از آن خارج شوید. برخی از نرم افزارها با خروج از محیط آنها بسته نمی شوند بلکه آیکون آنها در نوار Taskbar و در کنار ساعت ویندوز قرار می گیرد با کلیک راست بر روی آیکون برنامه و انتخاب گزینه ی Exit یا Quit آنرا ببندید.
۳- ممکن است با توجه به خاصیت ذاتیKeygen ها، آنتی ویروس شما، فایل Keygen  را به عنوان ویروس شناسایی کند و از اجرای آن جلوگیری کند.در اینصورت بهتر است آنتی ویروس خود را در طی فرآیند نصب غیرفعال کنید.
۴- پس از مطمئن شدن از بسته بودن نرم افزار محتویات پوشه Keygen را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و فایل Keygen.exe را اجرا و سپس عملیات رجیستر را انجام دهید.
۵- اگر فایل Keygen به درستی بر روی سیستم شما اجرا نمی شود،به معنی این است که سیستم شما آخرین نسخه نرم افزار Microsoft .NET Framework را ندارد.

download دانلود نسخه ۳۲ بیتی با لینک مستقیم

download دانلود نسخه ۶۴ بیتی با لینک مستقیم

size حجم فایل : ۱ مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : دانلود ۰۰۹۸


موضوعات مرتبط: نرم افزار
برچسب‌ها: دانلود نرم افزار فشرده ساز فایل ها WinRAR v4 , 20 x86 , x64 , دانلودبرترین فشرده سازدنیا , دانلودوین رار

تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 20:34 | نويسنده : کیا |
فرارسیدن نوروز سال ۱۳۹۲ را به تمام هموطنان عزیز به خصوص کاربران همیشگی سایت دانلود۰۰۹۸ تبریک و تهنیت عرض می نماییم . امسال برای شما کاربران عزیز تقویم سال ۱۳۹۲ را در قالب تصاویری از مناظر طبیعی چهار فصل سال برایتان آماده کرده ایم که به صورت اختصاصی توسط گروه طراحی دانلود۰۰۹۸ طراحی شده است. پیشنهاد میکنم این بسته را از دست ندهید, امیدواریم که این عیدی ناقابل مورد رضایت شما کاربران محترم قرار بگیرد. در پایان سال خوب و خوشی را برایتان آرزومندیم. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایی.


تقویم سال 1392 برای کامپیوتر والپیپر

download دانلود تقویم سال ۹۲ با لینک مستقیم

size حجم فایل : ۳۰ مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : دانلود ۰۰۹۸

 

منبع


برچسب‌ها: دانلود تقویم سال ۱۳۹۲ برای کامپیوتر بصورت والپیپر

تاريخ : دوشنبه پنجم فروردین 1392 | 19:22 | نويسنده : کیا |